רוצה למכור כאן?

תודה רבה על ההעניינות שלך, נשמח מאוד לשקול ולצרף אותך לקבוצת האומנים שלנו. אנו מקבלים הצעות רבות להצטרפות, ומתוכן נבחרות עבודות ספציפיות לאוסף שמוצג בחנות. כל יצירה שנבחרת, ולא חשוב אם של יוצר מוכר או יוצר בתחילת דרכו, היא מוקפדת, איכותית, עם ערך, עם אמירה, כזאת שמרחיבה את הלב, נותנת השראה ומשקפת את הניצוץ בעיניים.

כאשר יצירה שלך נמכרת באתר, אנו דואגים לכל החלק הלוגיסטי – הדפסה איכותית, מסגור, אריזה, משלוח, וליווי הלקוח עד שהקיר שלו כבר לא יחזור אף פעם להיות מה שהיה. לאחר התשלום לכל הספקים, אנחנו מתחלקים איתך ברווחים.  מערכת שנבנתה במיוחד לכך תודיע לך בכל פעם שאחת מהיצירות שלך נמכרת, ויש באפשרותך לברר בכל עת את מצב החשבון שלך.

כמובן שזכויות היוצרים על העבודות נותרות תמיד בבעלותך, ותוכל להפסיק להתפרסם אצלנו בכל זמן שתרצה.

איך מתקדמים?

שלחו אלינו דוגמאות של עבודות שלכם, כאלה שנראות לכם מתאימות, בקבצי JPG קטנים (ועדיין לא את הקבצים הגדולים שמתאימים לדפוס). אם יש לכם לינק לתיק עבודות, זה מצוין, צרפו אותו גם – אבל בכל זאת אנחנו עדיין זקוקים לקבצים ממש עבור תהליך המיון שלנו. שלחו את העבודות אל ליאור [email-obfuscate email="shop@5070.co.il"] ונמשיך משם.

חשוב מאוד לשים לב שאת המקור של העבודות שאתם שולחים אפשר יהיה להדפיס לפחות בגודל של חצי גליון (50×70 ס"מ, ברזולוציה של 150DPI).

אנא, התאזרו בסבלנות. וועדת האוצרות שלנו אינה מתכנסת לעיתים תכופות, ועלול לעבור זמן רב עד שנחזיר תשובה.