איך לשלוח אלינו קבצים

אנחנו שמחים מאוד על שבחרתם להצטרף אלינו. עיקבו בבקשה בזהירות אחר ההוראות להצטרפות ולשליחת הקבצים:

בלי פניקה
זה הרבה יותר פשוט ממה שזה אולי נראה. הסתבכתם? לא קרה כלום. שילחו מייל, הכל יסתדר.

עוד לפני העבודות עצמן
אם זאת הפעם הראשונה שאתם שולחים עבודות, אנחנו והלקוחות רוצים לדעת עליכם קצת.  כיתבו סיפור קצר עליכם (איפה למדתם, מה עשיתם, מה אתם אוהבים. כל דבר שיכול ליצוק תוכן נוסף לעבודות שלכם). הוסיפו גם תמונה נאה שלכם, בגודל סביר, כזאת שבה אתם נראים עובדים, עושים משהו יצירתי או פשוט ממשיכים להיות מגניבים כמו שאתם (אבל לא תמונת פספורט, או תמונת פרופיל-פייסבוק מבאסת).
בנוסף, צריך לצרף לכל עבודה את השם שלה (נסו להימנע מ-"Untitled" וקרוביו, אתם רוצים להיבדל מהיוצרים האחרים), וכמה שורות על העבודה עצמה – מה רואים, באילו נסיבות יצרתם אותה, מה אמא אמרה על זה – כל דבר שיעזור לצופה להקשר ריגשית לעבודה ולהבין אותה מעבר למה שקולטים במבט ראשון.
הטקסטים האלה שאתם מצרפים חשובים מאוד ומסיפים ערך רב לעבודות שלכם, אז לא לחפף! תנו לנו משהו מהלב, באמת.

סוג הקובץ:
אנחנו מקבלים קבצי JPG ברזולוציה גבוהה בלבד. בבקשה לא לשלוח קבצים מסוג אחר. כאשר אתם שומרים את הקובץ המקורי שלכם בפורמט JPG, הקפידו להשתמש באיכות הגבוהה האפשרית. לפני שאתם שולחים, עברו על התמונה בגודל 100%, ובידקו שהכל נראה לשביעות רצונכם.
אנחנו מעדיפים שלא לקבל קבצים בפורמטים אחרים כדי שלא נגלה הפתעות שיצוצו בזמן ההדפסה.
את שם הקובץ כיתבו באנגלית בלבד, וליתר בטחון עליו לכלול גם את שמכם המלא (למשל אם אתם פיקאסו, תוכלו לקרוא לקובץ pablo_picasso_dove.jpg)

גודל/משקל
אנחנו שואפים להדפיס את העבודות שלכם ב-300DPI, ובגודל של גיליון (70×100 ס"מ). ברור שלא תמיד זה אפשרי, ולכן:

  • אנחנו נציע את העבודה  למכירה רק בגדלים שבהם ניתן להדפיס אותה באופן איכותי מספיק, לפי התוכן
  • אם העבודה שלכם אינה וקטורית במקור (למשל צילום, סריקה, איור צבוע בפוטושופ וכו'), אל תנסו להגדיל אותה בעצמכם, זה רק יפגע באיכות. שילחו אותה בגודל המקורי הגדול ביותר שברשותכם
  • עבודות וקטוריות (למשל איור שבניתם בפוטושופ או טיפוגרפיה) יש להגדיל כך שייכנסו לנייר בגודל 70×100 ס"מ ו-300DPI כאמור.
  • שימרו על הפורפורציה המקורית של העבודה – עומדת, שוכבת (Portrait/Landscape) או ריבועית זה בסדר גמור. שילחו רק את התוכן עצמו, בלי "לבן" מסביב ובלי מסגרת (אלא אם כן היא חלק בלתי נפרד מהעניין)

צבעים
אם הקובץ שלכם הוא ב-RGB, זה מצויין. אל תנסו להמיר אותו ל-CMYK, באמת שאין צורך. אם הקובץ שלכם נבנה במקור ב-CMYK, אפשר להשאיר אותו כך. אם רוצים, ניתן להטמיע פרופיל צבע מסויים בקובץ (אם אתם לא יודעים מה זה, אז לא משנה).

איך לשלוח
לא באימייל רגיל בבקשה. הקבצים יוצאים גדולים מאוד והשרת שלנו יתמוטט. כדאי להשתמש בשירות למשלוח קבצים גדולים ולשלוח את הלינק ל shop@5070.co.il. אנחנו מאוד אוהבים את We Transfer, אפשר גם בג'מבו מייל או כל אחד אחר. את הטקסטים שכתבתם (אלה מהסעיף הראשון) כן אפשר לשלוח אלינו במייל רגיל.