שאלות נפוצות 5070

ההדפסים שלנו:

באילו חומרים אתם משתמשים?
ההדפסים שלנו הוגדרו בשיתוף פעולה הדוק עם האמנים שלנו ועם חברת הדפוס. הם מופקים במדפסות דיגיטליות מהתקדמות ביותר מהבחינה הטכנולוגית, תוך שימוש בדיו פיגמנטי איכותי ביותר שאינו דוהה או מתכלה. כל ההדפסים מודפסים על נייר 250 גר' איכותי.

מדוע אין את התמונה שאני הכי אוהב בגודל אקסטרה-לארג'?
לעיתים, העבודות שמוצגות אצלנו נוצרו במקור בפורמט קטן, ולא תמיד ניתן להדפיס אותן בהגדלה בלי לאבד את איכות. אנחנו שומרים על רף גבוה בכל הנוגע לאיכות ההדפסה, ולכן אין באפשרותנו להציע את כל העבודות גם בגדלים הגדולים יותר.

באיזו תדירות מתעדכן האתר?
אנו משתדלים להעלות חומרים חדשים באופן שוטף ושבועי. בכדי להתעדכן ראשונים אנו ממליצים להרשם ל Newsletter (בסוף הדף למטה) או לעקוב אחרינו בפייסבוק

האם ההדפסים נראים בדיוק כמו באתר?
אנחנו עובדים קשה כדי להבטיח נאמנות בין התמונות שאתם רואה באינטרנט והתוצאה הסופית שלנו. בעוד המסכים שלנו מכוילים, כלומר הם מוסדרים כך שיש עקביות וסדר בגוון הצבע, רוב המסכים אינם. בגלל זה, צבעים וגוונים יכולים להשתנות בין מחשבים שונים, כך שההדפס הסופי שיתקבל עשוי להיראות שונה מעט ממה שהוא נראה על המחשב. אנו מקווים שלטובה.

למי שייכות זכויות היוצרים של התמונה?
האמן שיצר את התמונה שולט בכל הזכויות. החוק קובע שזכויות היוצרים אינן מועברות לרוכשים.

איך האמן מרוויח מהמכירה?
האמן מרוויח כ 50% מהרווחים מכל מכירה.

מסגרות:

למה כדאי לי לתת ל5070 למסגר לי את העבודות?
ערך: המסגרות המותאמות אישית שלנו מגיעות במחיר טוב יותר ברוב המקרים מאשר צרכן בודד יוכל להשיג.
סגנון: גודל המסגרת, הצבע וגודל הפספרטו נקבעו בקפידה בכדי להציג בצורה הטובה ביותר את יצירת האומנות.
איכות: כל המוצרים שלנו הם מחומרים מעולים שנבדקו על ידנו שוב ושוב. האמנות שלך מוגנת במומחיות.
נוחות: כל פיסת האמנות מגיעה מוכנה לתלייה מיידית! תוכלו ליהנות מהמחמאות של השכנים כבר מהיום הראשון.

איך האומנות של 5070 ממוסגרת?
כל מסגרת מתואמת אישית לתמונה שבחרת ועשויה מעץ מלא, עם גימור לכה שחור או לבן חלק.
מסגרת מהודרת:
מסגרת במידות של 4 ס"מ עומק ו2.5 ס"מ רוחב. בכדי להדגיש את התמונה אנו משתמשים בפספרטו נטול חומצה, אשר נחתך ידניתכך שיתאים בדיוק לגודל התמונה עם שוליים של לפחות 5 ס"מ מכל צד. את המסגרת אנו סוגרים בפלקסיגלאס איכותי שמגן מקרינת UV ואינו שביר.
מסגרת רגילה:
מסגרת במידות של  2.7 ס"מ עומק ו2 ס"מ רוחב. את ההדפס אנו מצפים בשכבת למינציה מט. כך שהצבעים והגוונים המקוריים מובלטים ונשמרים לאורך זמן.

למה אתם משתמשים בפלקסיגלאס?
פלקסיגלאס (המכונה לעיתים גם פרספקס) עדיף על זכוכית (ואף יקר יותר): הוא מציע הגנה מפני UV גבוהה יותר, הוא פחות בוהק, יותר קל וכמובן הרבה פחות שביר. כל זה מתורגם לתלייה בטוחה יותר ושמירה טובה יותר על האומנות שרכשתם.

ואם בכל זאת אני רוצה למסגר את התמונה בעצמי?
אין בעיה, בעת ההזמנה ישנה אפשרות להזמין את התמונה עם שוליים ("הדפס עם הכנה למסגרת". שוליים אלה יאפשרו לממסגר שלך להצמיד את התמונה בבטחה מבלי לפגום באיכות או לחתוך מהשוליים.