הכל אודות 5070

50 על 70 סנטימטר. זהו הגודל הקלאסי של כרזה, והיה לנו ברור שזהו גם השם שמתאים בדיוק לגלריה שלנו.

5070 נולדה מאהבה פשוטה. לפוסטרים. כמו פעם. מקירות ערומים ועצובים של דירות תל אביביות שכורות ומתפוררות, מגעגוע לדפדוף כרזות בגודל גיליון עטופות פוליאתילן בינות קרטוני ביצוע מצהיבים,
ממיאוס מהתמונות המשומשות של איקאה, מעייפות השלב האחרון בעיצוב הבית, כשהכל מוכן ועכשיו, מה עושים עם הקירות הריקים האלה, מבהייה בתמונות ממוחזרות במשרדים וחדרי המתנה, מהקושי והתסכול של מציאת הדפסים ראויים במחירים שפויים לתלות על הקירות.
ובעיקר, מאהבה לאמנות, לעיצוב וליוצרים.

לא דומה
עיצוב גרפי, איור, צילום, כל יצירה שנבחרת להיכנס ל 5070 היא ייחודית לנו. לא תוכלו למצוא אותה בחנויות, בגלריות או באתרי אינטרנט אחרים. לא כי אנחנו סנובים, אלא כי כל יצירה שנמכרת באתר היא תוצר של השקעה באוצרות מוקפדת ובררנית.

המחיר, הגיוני
הוא לא זול, כי מאחורי הקלעים אנחנו משלמים ליוצרים, למעצבים ולאמנים, מדפיסים וממסגרים את היצירות באיכות נהדרת, ודואגים לתת שירות מעולה מרגע ההתלבטות ועד הסיפוק שלאחר התלייה. אבל הוא גם לא יקר, כי חשוב לנו לתת פתרון נגיש ושפוי, כזה שיכול להפגיש בקלות בין יצירות איכותיות לקירות ערומים, בלי לחשוב פעמיים ובלי לקחת הלוואה. שוב ושוב.

אצלנו כולם שווים
אם בחרת הדפס של יוצר מוכר ומוערך, או איור של כוכבת אינסטגרם עולה ואנונימית, המחיר יהיה זהה. אנחנו מאמינים במתן במה שווה ואוהדת לכולם, ללא הבדל מוניטין, גיל ופאסון. תבחרו בחופשיות לפי הטעם שלכם, המחיר הוא לא שיקול.

יש לנו שותפים מוכשרים
אנחנו אוהבים אמנים, מעצבים ויוצרים, ולכן אנחנו משלמים להם מחצית מהרווח על ההדפס הנמכר. זה הופך אותנו לשותפים, ואנחנו די גאים בזה.

שולפים מהבוידעם
מעצבים גרפיים מוכרים, מאיירים וותיקים, סטודנטים לעיצוב גרפי, צלמי אינסטגרם חובבים, יוצרים בתחילת הדרך, כולם מוזמנים להציג ולמכור אצלנו כשווים בין שווים. אנחנו עוזרים להם לשלוף יצירות נהדרות ונשכחות מהבוידעם, ולמנוע מיצירות חדשות להגיע לשם. חשוב לנו לחשוף לאוויר העולם עבודות מעניינות שנעשות, ולתת להם במה שלא קיימת בשום מקום אחר. ובלי להצטנע לרגע, בלעדינו זה לא היה קורה.

תביטו לצדדים
ההדפס שתבחרו לא עומד בפני עצמו, הוא חלק מאוסף, עם אמירה, וסטייל, וחד פעמיות. אפשר לבחור הדפס אחד, אבל אפשר להוסיף לו שכנים מימין ומשמאל, כאלה שמתכתבים איתו באופן מעניין ויוצרים ביחד משהו חדש.

זה לא רק המה
באמנות, כמו באמנות. חשוב גם האיך. ההדפסים של 5070 נעשים על גבי נייר 220 גרם משובח. אנחנו מציעים ארבע אופציות גימור מינימליסטיות ומלאות שיק לבחירתכם. הכל כדי למנוע מההדפס שתרכשו במיטב כספכם להתגולל בתחתית הארון ולא לראות אור יום. זה יכול לקרות, אנחנו יודעים.

אנחנו מאמינים באלוהים. זה שנמצא בפרטים הקטנים
החל מחוויית הגלישה באתר, דרך איכות ההדפסה והגימור, צורת האריזה, המשלוח וכלה באמצעי התלייה שאנחנו מספקים, אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים והקטנוניים כך שזה יהיה באמת מושלם. אתם, רק תדאגו לפלס.

אוצרים באהבה
אנחנו מגששים, חופרים, חוקרים, שולפים אמנים ויוצרים ייחודיים. כל יצירה שנבחרת, ולא חשוב אם של יוצר מוכר או יוצר בתחילת דרכו, היא מוקפדת, איכותית, עם ערך, עם אמירה, כזאת שמרחיבה את הלב, נותנת השראה ומשקפת את הניצוץ בעיניים.